KREDYT DLA FIRM

Prowadząc własną działalność gospodarczą, przedsiębiorcy bardzo często borykają się z brakiem kapitału do rozwinięcia biznesu. W Polsce, podobnie jak w całej Europie, to system bankowy jest najczęstszym źródłem finansowania przedsiębiorców.

Kredyt bankowy jest jednym z najlepszych sposobów na pozyskanie środków finansowych dla firmy. Badania jasno wskazują, że polscy przedsiębiorcy preferują kredyt kosztem finansowania z rynku kapitałowego, także z uwagi na to, że to najszybszy sposób na pozyskanie środków pieniężnych, a stopy procentowe kształtujące się na rekordowo niskim poziomie zwiększają atrakcyjność tej formy wsparcia finansowego. Dzięki temu przedsiębiorstwa stosunkowo łatwo mogą pozyskać kapitał z rynku i zacząć się szybciej rozwijać.

Jak my możemy pomóc?

Firmom zainteresowanym pozyskaniem finansowania bankowego pomagamy na każdym etapie procesu procedury bankowej: analizujemy oferty banków pod kątem oczekiwań klienta, wyliczamy zdolność kredytową, przygotowujemy wnioski kredytowe; koordynujemy całą komunikację z bankiem oraz wspieramy klienta w negocjacjach najkorzystniejszych warunków. Jeśli istnieje taka potrzeba, pomagamy także w przygotowaniu biznes planu.

Każdy z banków funkcjonujących na rynku posiada własną specyfikę swoich produktów. Nasze kwalifikacje oraz znajomość procedur, regulaminów i poszczególnych produktów pozwalają przedstawić klientowi najbardziej optymalne rozwiązania finansowe. Błyskawicznie weryfikujemy sytuację klienta, kierując go do odpowiedniego banku, gdzie będzie miał szanse na uzyskanie finansowania. Nasze wsparcie znacznie skraca czas całej procedury pozyskania finansowania.

Banki z którymi współpracujemy:
Wybrane typy produktów i usług dla firm:

Pomoc w pozyskaniu finansowania bankowego:

  • Kredytu w rachunku bieżącym (tzw. kredyt obrotowy)
  • Kredytu obrotowego nieodnawialnego
  • Kredytu obrotowego odnawialnego
  • Kredytu inwestycyjnego (także dla deweloperów)

Pomoc w pozyskaniu leasingu:

  • Leasingu operacyjnego (na zakup samochodu, maszyn, urządzeń, oprogramowania, nieruchomości)
  • Leasingu finansowego

Inne usługi finansowe dla firm

  • Kompleksowa obsługa w zakresie ubezpieczeń
  • Doradztwo
Sprawdź nas!

Zobacz nasze referencje i skontaktuj się z nami (kontakt).

Z przyjemnością porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i pomożemy w uzyskaniu najlepszej i najtańszej formy finansowania dostępnej na rynku. Przeprowadzimy Cię bezstresowo przez wszystkie etapy procesu kredytowego.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wysokiej jakości naszych usług oraz skuteczności działań, zrobimy pierwszy krok do naszej wieloletniej współpracy z Twoją firmą.