KREDYT HIPOTECZNY

Dom to podstawowa potrzeba każdego z nas. Własne mieszkanie, czy dom jednorodzinny to gwarancja poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji życiowej; co ważne, to także opłacalna inwestycja, która w perspektywie zyska na wartości. Gdy finansowanie tak kosztownego wydatku drogą gotówkową nie jest możliwe, z pomocą przychodzi bank.

Kredyt hipoteczny to wygodny sposób na zakup mieszkania czy budowę domu, dzięki któremu nie dysponując znacznymi oszczędnościami, można zrealizować marzenie i ustabilizować swoje życie.

Kredyt hipoteczny to wieloletnie zobowiązanie wobec banku, które daje możliwość rozsądnego rozłożenia spłaty naszego zobowiązania w czasie, zapewniając wygodną względem zarobków wysokość miesięcznej raty.

Długoterminową współpracę z bankiem warto nawiązać korzystając z pomocy eksperta finansowego. Zaufany, wspierający specjalista sprawnie i bezstresowo przeprowadzi kredytobiorcę przez cały proces – od wyceny zdolności kredytowej, przez wybór oferty, po kompletowanie dokumentacji. Kredytobiorca zyskuje czas, mogąc go spożytkować na przyjemne planowanie remontu czy zakupy wyposażenia.

Z uwagi na to, że każdy z banków funkcjonujących na rynku posiada własną specyfikę produktów, procedur i regulaminów, samodzielne poruszanie się w nich jest dla klienta problematyczne. Eksperci finansowi, znając je szczegółowo, szybko i bez dodatkowych kosztów dla klienta uzyskają dla niego finansowanie. 

Jak my możemy pomóc?

Naszą rolą jest sprawne przeprowadzenie klienta przez cały proces kredytowy. Podstawowe etapy naszej pracy wyglądają następująco:

Krok 1: rozmawiamy o indywidualnych potrzebach klienta

Krok 2: wyliczamy zdolność kredytową oraz przygotowujemy oferty kilku lub kilkunastu banków

Krok 3: Na spotkaniu szczegółowo omawiamy wszystkie oferty; szczególną uwagę zwracamy na wszystkie koszty, prowizje, opłaty, zapisy w umowach i regulaminach. Pomagamy Ci w wyborze najlepszych propozycji.

Krok 4: Pomagamy Ci przygotować wnioski kredytowe i zebrać niezbędną dokumentację. Za naszym pośrednictwem masz możliwość złożyć wnioski w kilku bankach – dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz czas i unikniesz niepotrzebnego stresu

Krok 5: Przez cały okres współpracy koordynujemy Twoją komunikację z bankiem oraz wspieramy Cię w negocjacjach najkorzystniejszych warunków.

Krok 6: Do banku udasz się dopiero na podpisanie umowy kredytowej. Wiedz, że będziesz miał możliwość zapoznać się z nią wcześniej i na spokojnie, w domu, przejrzeć punkt po punkcie. Na tym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie – chętnie wyjaśnimy Ci wszelkie niezrozumiałe zapisy, byś do podpisania umowy przystąpił w pełni spokojnym..

Wybrane banki z którymi współpracujemy:
Sprawdź nas!

Zobacz nasze referencje i skontaktuj się z nami (kontakt).

Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich potrzebach i pomożemy w uzyskaniu najlepszego i najtańszego kredytu hipotecznego. Przeprowadzimy Cię bezstresowo przez wszystkie etapy procesu kredytowego w dowolnym banku.

Nasze usługi są bezpłatne.