Pracujesz w finansach, zajmujesz się sprzedażą i szukasz pozytywnych zmian w swojej karierze? Chcesz zbudować własny portfel klientów bazując na długoterminowych relacjach, zaufaniu? Dołącz do naszego zespołu – sprawdź nasze referencje, aby poznać jakość naszych usług. Obecnie szukamy::

Doradca Klienta ds. ubezpieczeń

Praca Doradcy polega na aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klientów w zakresie wszelkich produktów ubezpieczeniowych (ubezpieczenia nieruchomości, komunikacyjne, na życie, itd.). Pomożemy Ci zbudować Twój własny portfel zadowolonych klientów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
Warunkiem koniecznym jest posiadanie minimum rocznego doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń dowolnej firmy ubezpieczeniowej lub doświadczenie w pracy w multiagencji,
• Pozytywna energia, poczucie humoru i olbrzymia chęć do pracy,
• Doskonała komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz dyskrecja,
• Odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
• Pracę z fantastycznym zespołem, w miłej atmosferze, w biurze o wysokim standardzie
• Wynagrodzenie składające się z części stałej plus atrakcyjny system premiowy,
• Jasna ścieżka kariery i rozwoju
• Komplet narzędzi do pracy oraz pełne wsparcie merytoryczne od przełożonych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i list motywacyjny na adres praca@creditoo.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska i miasto.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.